11 березня українські землевпорядники відзначають своє професійне свято.

Дата: 11.03.2023 14:38

11 березня українські землевпорядники відзначають своє професійне свято. Шановані працівники цієї галузі мають справу з управлінням земельними ресурсами, володіють знаннями про земельне право, екологію, географію, геоінформатику, якісно і на високому кваліфікаційному рівні готують управлінські та проектні рішення, розробляють документацію із землеустрою, стежать, щоб наділи землі використовувалися раціонально й ефективно, відповідно до призначення, й головне, турбуються про землю – наше основне природне багатство! .

Від їх професіоналізму залежить, наскільки по-господарськи використовується земля та в якому стані вона буде передана нащадкам.

Щиро вітаємо із професійним святом всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан і родючість, про її сьогодення та майбутнє!

Доброго здоров’я вам і вашим родинам, невичерпної енергії, наснаги, успіхів у роботі, мудрості у прийнятті рішень та нових здобутків в ім’я нашої держави!

Щастя, благополуччя, миру, злагоди та добробуту!