Щиро вітаємо з професійним святом − Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Дата: 17.03.2023 13:16

На плечах працівників комунального підприємства лежить величезна відповідальність за стабільну роботу всіх сфер життєдіяльності громади. Вдень і вночі, без вихідних, у складних фінансових умовах, завдяки відданості своїй справі їм вдається забезпечувати комунальними благами населені пункти,

створювати належні умови для проживання та побуту тисячам громадян.

Важка праця комунальників – невід’ємна частина добробуту людей. Адже зараз, у цей скрутний для всіх час, працівники комунального підприємства дбають про комфорт мешканців − тепло, світло, водопостачання у будинки, чистоту вулиць, надають побутові послуги.

Висловлюємо вам щиру вдячність за нелегку роботу, бажаємо міцного здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру та злагоди!

За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток благоустрою територій населених пунктів Щиборівської територіальної громади та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Щиборівська сільська рада оголошує Подяки:

• Степанюк Тетяні Юріївні − головному бухгалтеру КП «Водограй-2017»;
  • Драгомерецькому Олександру Івановичу − слюсару-електрику КП «Водограй-2017»;
  • Лащуку Віктору Олександровичу − водію автотранспортних засобів КП «Водограй-2017»;
  • Зайонцу Геннадію Ярославовичу − контролеру водопровідного господарства КП «Водограй-2017»;
  • Шелестюку Анатолію Володимировичу – підсобному робітнику КП «Водограй-2017»;
  • Захарчуку Анатолію Івановичу – трактористу КП «Водограй-2017».

Хай завжди лунає людська подяка за ваші добрі справи!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису