Реєстр ЄІССС

Дата: 05.05.2023 11:09

Фото без опису

На виконання частини одинадцятої статті 15 Закону України «Про соціальні послуги» та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 року №99 «Про Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг» Мінсоцполітики було розроблено підсистему Єдиної інформаційної системи соціальної сфери «Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг». Реєстратор – посадова особа субєкта реєстрації, яку уповноважено субєктом реєстрації на прийняття документів, що подаються для внесення до Реєстру, на внесення відомостей до Реєстру та яка має відповідні права доступу до Реєстру. У громаді субєктом реєстрації є відділ соціального захисту населення, який знаходиться за адресою село Щиборівка, вулиця Центральна, 12 (адмін будинок сільської ради). Для реєстрації субєкта надання соціальних послуг необхідні такі документи:

• установчі документи субєкта надання соціальних послуг;
  • заява надавача соціальних послуг;
  • копії паспорта, ідентифікаційного кода та документів про освіту директора установи;
  • посадова інструкція та документи про освіту працівників установи;
  • штатний розпис установи;
  • документи, що надають дозвіл здійснювати діяльність установи.