Щиро вітаємо працівників культури із Всесвітнім днем працівників культури!

Дата: 19.05.2023 11:22

Щиро вітаємо працівників культури із Всесвітнім днем працівників культури!

Завдяки вашій щоденній клопіткій праці та майстерності розвивається культура рідного краю, зберігаються і відтворюються духовні скарби нашого народу, формується культурний простір, який об’єднує покоління та зміцнює багату культурно-історичну спадщину. Вміння повести за собою і дорослого, і дитину у світ прекрасного, донести культурні надбання до кожного серця та душі, відіграє важливу роль у збереженні наших традицій, звичаїв та обрядів, у звеличенні нашого краю та рідної України!

Тож нехай невичерпний оптимізм і натхнення, потужна творча енергія, ентузіазм у пошуках цікавих ідей та втілення їх у життя ніколи не покидають вас! Бажаємо усім міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя та достатку, великих творчих успіхів! Нехай здійснюються життєві плани та надії, а кожен день буде світлим і сонячним!