Слава Україні! Героям Слава!

Дата: 23.05.2023 11:50

День Героїв – свято пам’яті та шани вірним синам України, які в різні епохи самовіддано, за покликом душі опинялися у вирі боротьби за звільнення рідної землі від поневолювачів. В цей день возвеличуємо героїчний дух нашого народу, звитягу та мужність людей, які протистояли та продовжують протистояти жорстокому російському ярму. Честь і слава Героям, які відвойовують цілісність і суверенітет нашої держави, возвеличують честь і гідність українського народу!

Нестерпним болем закарбовуються у наших серцях подвиги воїнів, що без вагань віддали життя заради свободи і незалежності України. Ми завжди будемо пам’ятати імена наших Захисників, які полягли на полі бою, захищаючи рідну Батьківщину.

Слава Україні! Героям Слава!

Возможно, это изображение текст