До Красилівського сектору УДМС у Хмельницькій області завітали спортсмени світового рівня

Дата: 20.10.2023 15:32

До Красилівського сектору УДМС у Хмельницькій області звернулася відома своїми високими спортивними досягненнями в Україні та в світі, сімейна пара, у якої в зв’язку із постійними змаганнями за кордоном виникла необхідність виготовлення ще одних паспортів громадянина України для виїзду за кордон, а саме Бех-Романчук Марина - українська легкоатлетка, яка спеціалізується у стрибках у довжину та потрійному стрибку, призерка світових та континентальних першостей, чемпіонка Універсіади, учасниця Олімпійських ігор 2016 та 2020 року, чемпіонка Європи, багаторазова чемпіонка України та її чоловік Романчук Михайло - український плавець, чемпіон Європи, чемпіон Європи, срібний та бронзовий призер Олімпійських ігор 2020 року, срібний призер чемпіонату світу, медаліст юнацьких олімпійських ігор та чемпіонатів світу і Європи з плавання, світовий рекордсмен, який встановив рекорд Європи на дистанції 800 метрів вільним стилем та олімпійський рекорд і вийшов у фінал плавання на 800 метрів вільним стилем.

Працівники Красилівського сектору раді були допомогти нашим спортсменам, які представляють Хмельницьку область, а саме головне нашу Україну у світі і показують, що ми сильна країна, та бажають їм нових звершень у досягненнях найвищих цілей.