Чергова акція на потреби ЗСУ

Дата: 30.04.2024 16:01

Фото без опису

Вкотре мешканці Щиборівської сільської ради довели, що не стоять осторонь потреб і вирішення проблемних питань захисників, які гідно боронять Україну від ворога. Надзвичайно приємно, що у нашій громаді проживають небайдужі добрі та дружні люди, котрі швидко відгукнулись на прохання військовослужбовців допомогти продуктами харчування, за що їм безмежна подяка.

Висловлюємо щиру вдячність керівнику СК «КУЗЬМИНСЬКИЙ» Анатолію МИХАЙЛЮКУ за надання транспорту, й безпосередньо його працівникам – за допомогу у зборі продуктів у селі Кузьмин.

Щиросердно дякуємо мешканцям сіл Михайлівці та Мотрунки, які вкотре активно долучилися до благодійного збору.

Також до формування даної благодійної допомоги для військових в черговий раз долучилася громадська організація «Незламні в єдності» в особі керівників Сергія БОРОВИКА та Леоніда КОТЮКА, за що глибоко вам вдячні.

Саме завдяки скоординованій роботі усіх вдалося задовільнити потреби військовослужбовців із нашої громади, а також запит від шпиталю, де проходять лікування та реабілітацію наші поранені воїни.

Щиро дякуємо кожному, хто долучається до благодійної діяльності, завдяки якій наші Герої відчувають неабияку підтримку! Адже навіть незначний, на перший погляд, внесок – це вагомий вклад у нашу спільну мету – якнайшвидшу Перемогу!

Фото без опису