ОГОЛОШЕННЯ !

Дата: 28.05.2024 10:02

У зв’язку з активізацією повітряних атак критичних об’єктів, розташованих на території Хмельницької області, російськими тактичними ракетами та БПЛА типа «Шахед», які знищуються силами Протиповітряної оборони Збройних сил України над територією Щиборівської територіальної громади, прохання та ОСНОВНА порада мешканцям громади: при виявленні будь-яких невідомих предметів, боєприпасів, вибухових матеріалів або предметів схожих на них – огородити місце знахідки та викликати спеціалістів ДСНС (тел. 101), представників правоохоронних органів (тел. 102), чи повідомити органи місцевого самоврядування (тел. 9-37-43, 9-43-62).

Не проводити з боєприпасами, вибуховими речовинами чи засобами ініціювання жодних дій!!!

Крім того, мешканцям сіл Кузьмин, Каламаринка, Щиборівка суворо заборонено  купатися, заходити у воду та переміщуватися водоймою вздовж річки Случ, у зв’язку з можливістю потрапляння у воду залишків збитих літальних засобів.

Адміністрація Щиборівської сільської ради