ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ-ЗЕМЛЯКУ! РІЧНИЦЯ ЗАГИБЕЛІ ВОЇНА

Дата: 13.06.2024 14:00

Фото без опису

Час неможливо зупинити. Але він не зітре з нашої пам'яті імена Героїв сьогодення – земляків, які віддали життя у війні за Україну.

Під час мужнього виконання бойового завдання 13 червня 2023 року біля с. Яковлівка Бахмутського району Донецької області загинув наш земляк, колишній учень наших шкіл і житель с. Щиборівка Віктор ГОРОДНИЦЬКИЙ, 1976 року народження.

Не кожен зможе, дивлячись смерті в очі, – стояти пліч-о-пліч із побратимами, не боячись за своє життя – рятувати інших та мужньо боротися за свободу своєї країни, а Віктор Іванович зміг!

Він назавжди залишиться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

У річницю загибелі нашого оборонця вшануймо  пам'ять Героя вдячним словом і молитвою. Пам’ятаймо про його жертовність... Схилімо голови в пошані перед тими, хто віддав своє життя за нас… Не зможемо повернути до життя полеглих оборонців, але можемо зберегти пам’ять про них!

Вічна пам’ять, слава і шана Герою-земляку, а його рідним і близьким — наші глибокі співчуття.

Фото без опису