До уваги жителів громади!

Дата: 25.06.2024 14:06

Фото без опису

За інформацією угруповання сил та засобів територіальної оборони «Захід», російською федерацією останнім часом проводиться застосування крилатих (балістичних) ракет з касетною бойовою частиною, суббоєприпаси якої становлять значну небезпеку для цивільного населення в регіонах, відділених від лінії бойового зіткнення, в т.ч. і в Щиборівській сільській територіальній громаді.
     Для збереження життя та здоров’я  від зазначених небезпек необхідно:
- неухильно виконувати заходи з укриття в захисних спорудах (найпростіших укриттях, укриттях природного характеру та інших безпечних місцях під час перебування на відкритій місцевості) при надходженні (отриманні) сигналів «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА», «РАКЕТНА НЕБЕЗПЕКА»;
- не наближатись (у разі виявлення) до суббоєприпасів касетної бойової частини крилатої ракети та повідомляти відповідні служби (ДСНС, НАЦПОЛІЦІЮ) для належного реагування.
    Довідкова інформація: суббоєприпаси касетної бойової частини крилатої ракети мають вигляд металевої сфери, діаметром близько 10 см та можуть здетонувати від найменшого фізичного впливу.

Фото без опису