Бюджет громади прийнято…

Дата: 25.12.2020 15:33

24 грудня 2020 року під головуванням сільського голови Івана Болюха відбулося засідання другої позачергової сесії Щиборівської сільської ради восьмого скликання.

На розгляд засідання сесії було винесено 28 питань.

Під час пленарного засідання сесії серед основних питань депутатами було розглянуто та прийнято наступні рішення:

- внесено зміни до структури виконавчих органів ради;

- прийнято програму по пільгових перевезеннях окремих категорій громадян на 2021 рік;

- затверджено програму соціально-економічного розвитку громади на 2021 рік;

- затверджено низку програм які забезпечать планування розвитку громади.

Головним питанням, якому, по-суті, і було присвячено сесійне засідання та приділено найбільше часу, стало питання розгляду та прийняття першого бюджету Щиборівської сільської територіальної громади на 2021 рік.

У ході обговорення було озвучено основні статті та обсяги дохідної частини бюджету, основні напрямки фінансування видатків на забезпечення окремих сфер діяльності, в першу чергу закладів освіти, охорони здоров`я первинного рівня, утримання комунального господарства та інших видатків.

Окремим блоком питань порядку денного було розглянуто питання затвердження технічних документацій із землеустрою під житловими будинками та присадибними ділянками мешканців громади та надання матеріальної допомоги окремим мешканцям .

З усіма прийнятими під час засідання рішеннями та результатами поіменного голосування можна ознайомитися тут, на сайті, в розділі «Офіційні документи».