Протидія домашньому насильству

Дата: 18.01.2021 13:45

Нещодавно  координатором проектів ОБСЄ в Україні та студією онлайн-освіти EdEra був розроблений новий онлайн-курс із протидії домашньому насильству “ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ”. Мета дослідження - показати масштаби явища домашнього насильства в Україні і розповісти про те, з якими його видами та проявами найчастіше стикаються українці. Статистика свідчить, що лише 10% просять про допомогу.

Онлайн-курс доступний за посиланням https://nonviolence.ed-era.com/ та розрахований на широку аудиторію і має на меті сприяти поширенню обізнаності громадськості про систему заходів, спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству. Відвідувачі курсу отримають розуміння того, які форми може мати домашнє насильство. Запропоновані тексти лекції та ілюстрації допомагають розібратисьу причинах і наслідка, що зумовлюють насильство.