Красилівський РС УДМС інформує: порядок оформлення іноземцям та особам без громадянства посвідки на тимчасове проживання в Україні

Дата: 18.03.2021 16:04

Посвідка на тимчасове проживання- є документом, що посвідчує особу іноземця або особу без громадянства та підтверджує законні підстави для тимчасового проживання в Україні. Сучасний документ виготовляється у формі картки, що містить безконтактний електронний носій та видається строком на один рік, крім випадків, передбачених законодавством.

Для отримання  цієї адміністративної послуги іноземцю або особі без громадянства потрібно:

• зібрати необхідні документи;
  • звернутися до територіального органу ДМС або центру державного підприємства, що належить до сфери управління ДМС або центру надання адміністративних послуг за місцем проживання іноземця або особи без громадянства;
  • подати необхідні документи;
  • отримати посвідку на тимчасове проживання.

Вартість оформлення біометричного документа становить:

• державне мито у розмірі 34 грн. (відповідно до пункту 6 статті 3 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито»);
  • вартість адміністративної послуги у розмірі 541 грн. (включаючи вартість бланка посвідки);
  • адміністративний збір за оформлення або обмін посвідки на тимчасове проживання 340,00 грн.

Варто зазначити, що за допомогою електронного сервісу «Перевірка стану оформлення документів»  іноземні громадяни можуть власноруч дізнатися про стан оформлення документів, зокрема:

• посвідки на тимчасове проживання;
  • посвідки на постійне проживання;
  • продовження строку перебування на території України;
  • надання дозволу на імміграцію.

Дізнатися детальну інформацію щодо отримання цієї адміністративної послуги можна за телефоном: (0382) 65-03-05 або ж на сайті ДМС України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/poslugi/dokumentuvannya-inozemcziv/oformlennya-posvidki-na-timchasove-prozhivannya.html.