Дата: 11.03.2021 09:54

10 березня відбулася зустріч із Оксаною Анатоліївною Устиновою- Президент Благодійного Фонду"Ксена", експерт Хмельницького регіонального компоненту проекту ОБСЄ "Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні в умовах децентралізації" та Тимофіїв Любов'ю Ларіонівною - начальником відділу державної допомоги та реалізації сімейної політики Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації.На зустрічі були розглянуті питання виявлення та перенаправлення постраждалих осіб від домашнього насильства, торгівлі людьми, надання допомоги від держави та міжнародних організацій.