Дата: 27.03.2021 10:46

Фото без опису

26 березня відбулася зустріч очільників освітньої галузі територіальних громад із начальником відділу поліцейської діяльності №2 Хмельницького районного управління поліції Олександром Григоровичем ДИХТЯРЕМ, його заступником – Вадимом Миколайовичем ОСАДЧУКОМ і старшим інспектором сектору ювенальної превенції Хмельницького районного управління поліції Віталіною Анатолієвною ЛІПСЬКОЮ, основною метою якого було обговорення питань запобігання вчиненню правопорушень дітьми та проявам небезпеки відносно них. У даному заході взяла участь начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Щиборівської сільської ради Ольга Вікторівна БАРАНЕЦЬКА.

У ході роботи було акцентовано увагу на тому, що дієвим інструментом попередження правопорушень у підлітковому середовищі є проведення профілактичних бесід з дітьми в закладах освіти. Обговорено питання подальшої співпраці й організації спільних заходів, які будуть спрямовані на донесення до учнів закладів загальної середньої освіти інформації щодо безпеки у соціумі, демонстрування працівниками поліції сучасного озброєння, спецзасобів та автомобілів, презентування молодіжного патріотично-правового руху «ХОМА» з метою залучення молоді територіальних громад до його діяльності.