ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ НЕВИТРЕБУВАНИХ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ЧАСТОК (ПАЇВ)

Дата: 11.05.2021 11:42

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ НЕВИТРЕБУВАНИХ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ЧАСТОК (ПАЇВ).

Відповідно до змін в законодавстві визначається. Усі власники невитребуваних часток (паїв) повинні будуть оформити (зареєструвати) право власності на відповідні земельні ділянки до 01 січня 2025 року.

Якщо  до цього часу власник невитребуваних земельної частки(паю) не зареєструє своє право власності, то він  вважатиметься таким що відмовився від земельної ділянки.

Така невитребувана земельна частка (пай) після формування її у земельну ділянку за рішенням відповідної ради (у разі необхідності формування) за  заявою відповідної ради на підставі рішення суду передається у комунальну власність територіальної громади, на території якої вона розташована в порядку визнання майна безхазяйним.

Щож стосується власників невитребуваних паїв, які пропустили встановлений Законом термін оформлення свого права власності, з поважної  причини, суд може визначити додатковий строк достатній для її оформлення.

Протягом 7 років з дня державної реєстрації права комунальної власності на земельну ділянку, сформовану з невитребуваної земельної частки(паю), забороняється передача її у приватну власність  (крім передачі її власнику невитребуваної земельної частки(паю) або його спадкоємця)