Прийміть щирі вітання з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Дата: 05.11.2021 10:00

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Відзначення в нашій державі Дня працівника соціальної сфери є свідченням визнання високої ролі служб соціального захисту, які найближче стоять до життєвих потреб та інтересів більшості громадян.

Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутніших ситуацій.

Щиро дякуємо за ваше почуття обов’язку, доброту, чуйність та щедрість душі, вашу  працю, яка сповнена гуманізмом, милосердям і теплом.

Ви заслуговуєте глибокої вдячності за ваше добре серце та самовідданість справі, яку робите.

Міцного здоров’я, родинного благополуччя та мирного неба! Нехай життя буде сповнене позитивними емоціями, свіжими ідеями та реалізованими неймовірними мріями!