26 листопада 2021 року під головуванням сільського голови Івана Болюха відбулося чергове засідання одинадцятої сесії Щиборівської сільської ради восьмого скликання

Дата: 26.11.2021 16:00

Фото без описуУ ході засідання сесії увагу було приділено розгляду наступних питань:

1. Про внесеннязмін до Програмифінансовоїпідтримки КП «Водограй - 2017» Щиборівської сільської ради  на 2021 рік..

Інформує: Дунець Н.П. – начальник фінансовоговідділу

2. Про внесеннязмін до ПрограмиФінансовоїпідтримки КНП «Красилівський центр ПМСД» на 2021 рік.

Інформує:Дунець Н.П. – начальник  фінансовоговідділу

3. Про затвердженняПоложення про відділосвіти, культури, молоді та спорту Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницькоїобласті у новійредакції.

Інформує: Баранецька О.В. – начальник відділуосвіти, культури, молоді та спорту

4. Про утворення логопедичного пунктуЩиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницькоїобласті.

Інформує: Баранецька О.В. – начальник відділуосвіти, культури, молоді та спорту

5. Про затвердженнякеруючого справами (секретаря) виконавчогокомітетуЩиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницькоїобласті.

Інформує: Болюх І.Д. – сільський голова

6. Про внесення змін до рішення Щиборівської сільської ради від                            08.12.2020 р. № 16 «Про утворення виконавчого комітету Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області».

Інформує: Болюх І.Д. – сільський голова

7. Про внесення змін до рішення Щиборівської сільської ради від 08.12.2020 р. № 5 «Про затвердження структури виконавчих органів сільської  ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».

Інформує: Болюх І.Д. – сільський голова

8.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Інформує: Болюх І.Д. – сільський голова

9. Про виконання сільського бюджету Щиборівської сільської ради за 9 місяців 2021 року.

Інформує:Дунець Н.П. – начальник  фінансового відділу

10. Про внесення змін до рішення «Про сільський бюджет на 2021 рік».

Інформує: Дунець Н.П. – начальник фінансовоговідділу

11. Про безоплатне отримання автомобіля зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області до спільної власності територіальної громади Щиборівської сільської ради.

Інформує: Болюх І.Д. – сільський голова

12. Про надання матеріальної допомоги жителям сільської ради.

Інформує: Болюх І.Д. – сільський голова

13. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, ТОВ «КРАСИЛІВРЕМБУД» земельної ділянки комунальної власності  розташованої за межами села Щиборівка.

Інформує: Шуляк О.В. – начальник відділукомунальноївласності, земельнихвідносин та соціально-економічногорозвитку.

14. Про внесеннязмін до рішенняпозачерговоїдесятоїсесії сільської ради восьмого скликання № 12 від 12.10.2021 року «Про передачу в оренду ТОВ «КРАСИЛІВРЕМБУД»земельноїділянкикомунальноївласності.

розташованої за межами села Щиборівка»

15. Про наданнядозволів на виготовленнядокументаціїізземлеустроюгромадянамЩиборівської сільської ради.

16. Про затвердженнядокументаціїізземлеустроюгромадянамЩиборівської сільської ради.

17. Про внесення змін у рішення позачергової шостої сесії  Щиборівської сільської ради восьмого скликання № 40 від 21.04.2021 року «Про надання жителям Щиборівської сільської ради дозволів на виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок».

18. Про затвердженнядокументаціїізземлеустроющодовстановлення (відновлення) меж земельнихділянок в натурі (на місцевості) земельнихчасток (невитребуванихпаїв) СТОВ «ДОВІРА» та передачіїхв оренду.

19. Про передачу у приватнувласністьземельноїділянки в селіМовчани.

20. Про надання дозволу на встановлення пам’ятного знаку на єврейському кладовищі, яке знаходиться в с.Кузьмин, Щиборівської сільської ради Об’єднаній єврейській общині України.

21. Про затвердження документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки комунальної власності ТОВ «ФГ ТРАКТ».

22. Про наданнядозволів на виготовленнядокументаціїізземлеустрою зі зміною цільового призначення,громадянамна території Щиборівської сільської ради за межами населеного пункту с. Мотрунки.

22. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення, громадянам на території Щиборівської сільської ради за межаминаселеного пункту с. Мотрунки

23.    Про забезпечення аудіо або  відеофіксації пленарного засідання Щиборівської сільської ради