3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 15:38

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства. Сьогодні вся світова спільнота ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами,  консолідує зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.

Дякуємо всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки та допомоги – реальний вияв людяності та любові до ближнього.
Від усього серця зичимо людям з обмеженими можливостями здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту, щастя, бадьорості духу, натхнення для реалізації задумів, Божої опіки!