Щиро вітаємо всіх із ювілеєм – 30-ю річницею Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2021 11:15

Саме Збройні Сили є опорою державності та надією на світле майбутнє нашої неньки-України. Немає більш благородної місії, аніж захист власного народу та збереження територіальної цілісності рідної землі! Сьогодні більшість з нас зустрічають свято у звичних умовах, а тисячі офіцерів і солдатів, серед яких є і наші земляки, зі зброєю в руках, ризикуючи життям, щодень захищають нашу Батьківщину від російського агресора. Наші Збройні Сили є і назавжди залишатимуться справжньою національною гордістю! Ми пам’ятаємо та віддаємо уклінну шану кожному, хто загинув у боротьбі за незалежність України, її майбутнє, кожному, хто докладає максимум зусиль, проявляючи козацький український дух, для збереження суверенітету та єдності нашої держави.

Щиро дякуємо вам за незламність сили волі, патріотизм, самовідданість та сумлінне виконання своїх обов’язків!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!Фото без опису