Неодноразово судимий житель Красилівщини за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що потягли смерть потерпілого проведе за ґратами 9 років

Дата: 22.12.2021 16:44

За публічного обвинувачення Хмельницької окружної прокуратури суд визнав винним жителя м. Красилова за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що потягли смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України).

У січні цього року, під час розпиття алкоголю, у компанії між 30 річним хлопцем та 50 річним власником будинку виник конфлікт з приводу татуювань, на тілі власника будинку, зроблених раніше у місцях несвободи.

В ході розмови, молодик почав висловлювати погрози за наявність даних татуювань і висловлювати погрози, щодо зрізання їх з тіла, та після отриманої відмови вдарив в обличчя, від якого останній впав та ще близько 20 ударів ногами у грудну клітину останнього, поки його не відтягнули.

Через день від отриманих травм особа померла.

Вироком Красилівського районного суду його засуджено до 9 років позбавлення вол