Вельмишановні жителі Щиборівської територіальної громади!

Дата: 31.12.2021 11:30

Незабаром опівночі удари годинника сповістять нам про прихід Нового 2022 року! Яскравими барвами, дзвінким сміхом, щирими побажаннями увійде у наше життя Новорічна казка! Це воістину зимове диво із зеленою ялинкою та різнокольоровими прикрасами, усміхненими щасливими обличчями, чудовими надіями та безмежною радістю у кожній  родині.

Щиро бажаємо Вам, щоб небесні ангели, записуючи ваші бажання у чарівну Новорічну ніч, посприяли їх втіленню впродовж наступного року!

Нехай Новий рік принесе у кожну домівку Божу благодать, безмірне щастя, щирість почуттів, родинний затишок, приємні радісні події! Нехай він буде щедрим на любов і взаємоповагу, виважені рішення та мудрі вчинки, добрі справи та нові здобутки! Хай Господь дарує нам довгоочікуваний мир у нашій рідній Україні та міцне здоров’я кожному її громадянину!

Веселих Новорічних свят!