Сьогодні, 19 липня, свій 90-й день народження святкує  жителька села Мовчани – Марія Омельянівна ВАСИЛЬЧУК.

Дата: 19.07.2022 15:26

Зі словами щирих привітань, побажань міцного здоров’я, радості та миру завітав до ювілярки сільський голова Іван БОЛЮХ.

Дивлячись на життєрадісну привітну жінку, важко повірити, що за її плечима вже стільки прожитих літ. За свій вік Марія Омельянівна пройшла нелегкий, але сповнений великими досягненнями та здобутками життєвий шлях. Її  шанують і поважають рідні й односельці.

Вітаючи з ювілеєм, зичимо Вам, Маріє Омельянівно, міцного здоров’я, родинного затишку і тепла, невичерпної енергії та Божого благословення. Нехай кожен день буде наповнений приємними враженнями, посмішками близьких і відмінним самопочуттям, а кожна мить буде радісною та неповторною!