З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 24.08.2022 12:00

ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ!

Прийміть найщиріші вітання з ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Цього року ми відзначаємо державне свято під звуки сирен та вибухи снарядів… 31 річниця незалежності України стане нагадуванням усьому світу, як дорого коштує людська свобода…

Наразі країна йде тернистим, але усвідомленим шляхом затвердження єдиної нації, борючись не тільки за власну ідентичність, але й за право існування! Ми стримаємо і переможемо ворога, відбудуємо нашу країну, примножимо наші культурні цінності, плекатимемо нашу мову ще ревніше та дбайливіше, цінуватимемо нашу свободу ще дужче! Ми – українці, ми були, є та будемо НЕЗАЛЕЖНИМИ!!!

Дякуємо кожному за єдність, непохитну віру в перемогу, незламну силу духу, відданість і патріотизм!

Зичимо кожній родині мирного неба, сімейної злагоди, щасливого майбутнього у вільній процвітаючій країні!

Бажаємо завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою Батьківщину, шанувати її історію та… пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну й її світле майбутнє. Україна є сильною та непереможною завдяки нашим славним Героям!

Перемога за нами, УКРАЇНЦЯМИ!

ЗІ СВЯТОМ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ