Пенсійний фонд України

Дата: 30.09.2022 10:26

Возможно, это изображение текст «пфу ГОЛОВНЕ УПРАВЛИННЯ ПЕНСИЙНОГО ПЕНСИНОГОФОНДУ) ФОнДУ УКРАЙНИ ВХМЕЛЬНИЦЬКЙ ОБЛАСТИ ПОНЕДИЛоК 03.10.22 Крупецька сльська Крупеца, еул. езалежност, буд51 ЦНАП Подильський, Майдан В?дродження буд1 ВАВТОРОК Гуменецька с?льська 13:00 Грицивська селищна Гумени! вуП. Першстрашнева, НАП смТ ??? нуп. евченка, бул?, НАП СЕРЕДА 05.10.22 Хмельницька миська 13:00 ??АФ?? ОБСЛУГОВУВання ГРОМАДЯН НА ВИДДАЛЕНИХ РОБОЧИХ МЕСЦЯХ Перемоги Волочиська мисъка Волочисък, вул. Деражнянська м?ська Дежежня, буд ЦНАП миру Камянець-Подильська м.съка ЦНАП 308:00 ЧеТВЕР 06.10.22 Колибавка нуп. Воподимирснка буд2 Сатанавська селищна Разом ми сила! Слава Ykpa?hi! CMI. Catahie, Громадська приимальня KOM?TETy самоорган.ацй .Мазепи буд.5 ЦНАП с.Требухвц, Б?блтка Ф?ля 13Хмельницькой МЦБС и.Хиельницький, ЦНАП микрсрайон Ружиина Бажана, буд.1 3:00»