Шановні вчителі, вихователі, працівники закладів освіти Щиборівської територіальної громади! Шановні ветерани педагогічної праці!

Дата: 30.09.2022 08:00

Щиро та сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об’єднує всіх, хто допомагає молодому поколінню відкривати скарбницю знань, науки, мудрості та людяності.

Саме ваша наполеглива праця, добросовісне служіння справі, невтомний творчий пошук і високий професіоналізм допомагають молоді обрати свій життєвий шлях і стати справжніми фахівцями своєї справи.

Наша глибока повага вам, освітяни, за прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України!

Від щирого серця бажаємо, аби доля завжди всміхалась, міцне здоров’я, натхнення та невичерпна енергія були надійними помічниками у вирішенні робочих питань, а домашній затишок і благополуччя створювали атмосферу душевного спокою та рівноваги! Нехай кожен день приносить радість,  вдоволення, успіхи та позитивні емоції! Щастя Вам, здоров’я, всіляких гараздів і ПЕРЕМОГИ!

З професійним святом!