ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Дата: 13.10.2022 15:01

Більше 170 порушників міграційного законодавства виявлені та притягнені до адміністративної відповідальності працівниками УДМС Хмельниччини за підсумками роботи січня - вересня 2022 року

За 9 місяців 2022 року працівниками УДМС України в Хмельницькій області 173 іноземця було притягнено до адміністративної відповідальності за порушення міграційного законодавства, виявлено 111 нелегальних мігрантів, прийнято 98 рішень про примусове повернення до країн походження, стосовно 118 іноземців винесено рішення про заборону в’їзду на територію України.

Відтак, адміністративні стягнення накладено на загальну суму більше 459 000 грн., сплачено порушниками міграційного законодавства до державного бюджету України на загальну суму близько 364 000 грн.

З метою забезпечення ефективного захисту національних інтересів держави з протидії нелегальній міграції, а також відпрацювання взаємодії з правоохоронними органами для цілеспрямованої боротьби зі злочинами, пов’язаними з незаконною міграцією на території України, працівниками Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області на постійній основі здійснюються заходи щодо виявлення іноземців, які перебувають на території України без наявних підстав та порушують міграційне законодавство.

Організація роботи по протидії нелегальній міграції залишається одним із пріоритетних напрямків діяльності ДМС України та знаходиться на постійному контролі керівництва Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області.

Окрім цього, міграційна служба області просить громадян повідомляти про будь-які факти порушення міграційного законодавства іноземцями та особами без громадянства на "гарячу лінію" Управління за номером: (0382)65-03-06 та (093) 273-85-10.