Сьогодні мали за честь зустрічати із дружнім візитом у ЗДО с. Кузьмин «Веселка» голову Хмельницької обласної ради Віолету ЛАБАЗЮК.

Дата: 21.12.2022 13:26

Сьогодні мали за честь зустрічати із дружнім візитом у ЗДО с. Кузьмин «Веселка» Голову Хмельницької обласної ради Віолету ЛАБАЗЮК. Напередодні новорічних свят вельмишановна пані Віолета побажала маленьким українцям, їхнім батькам, працівникам закладу освіти та жителям Щиборівської громади здійснення найзаповітнішої мрії – досягнення миру на рідній землі, міцного здоров’я, добробуту та благополуччя. Зустріч була по-сімейному теплою, позитивні емоції переповнювали кожного: дорослі були у захваті від того, як маленькі вихованців, хизуючись своїми вміннями, декламували вірші та невпинно, один наперед одного, демонстрували свою акторську майстерність, а дітки – раділи солодким подаруночкам, гостинцям від Святого Миколая, які їм вручила чарівна гостя. Окрім того, для  маленьких вихованців пані Віолета презентувала особливий дарунок – ноутбук для навчання.

Учасники освітнього процесу, сільський голова Іван БОЛЮХ, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга БАРАНЕЦЬКА щиро подякували Голові Хмельницької обласної ради Віолеті ЛАБАЗЮК за приділену увагу, добру співпрацю, постійну підтримку, допомогу та розуміння!

Хочемо побажати пані Віолеті незламного здоров’я та невичерпної життєвої енергії для реалізації усіх мрій і задумів!

Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 5 человек, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 7 человек, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 9 человек, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 6 человек, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 1 человек, стоит, пальто и в помещенииВозможно, это изображение 2 человека, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 6 человек, ребенок, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 13 человек, ребенок, люди сидят, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 3 человека, люди стоят и в помещении