НОВОРІЧНА КАЗКА ТРИВАЄ!!!

Дата: 22.12.2022 16:29

НОВОРІЧНА КАЗКА ТРИВАЄ!!!

Подаруночки знайшли своїх власників!

За результатами дитячого конкурсу творчих робіт до НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИХ СВЯТ «СВІТОМ ЧУДЕСА МАНДРУЮТЬ» визначено переможців: учнів 3 класу Михайловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів із колективною конкурсною роботою «В очікуванні дива», учня 5 класу Щиборівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дмитра Баланюка, учениць 6 класу Щиборівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Алісу Шевчук і Софію Швець!

Безмежно дякуємо кожному, хто долучився до творчої праці. Усі роботи – надзвичайно цікаві, яскраві, зроблені з любов’ю та містять надзвичайну енергію Новорічно-Різдвяної феєрії.

Наша учнівська молодь, ми щиро зичимо вам світлого мирного майбутнього, чарівної казки на життєвій стежині, невичерпної енергії та наснаги в усіх справах, творчих злетів, потужних звершень, добробуту та безмежного щастя!