З Новим роком! Зі світлими надіями на щасливе майбутнє! Все буде Україна!

Дата: 30.12.2022 08:00

Відходить в історію 2022 рік, рік складних випробувань, тривог і невимовного болю кожного українця. Безжальна війна перекреслила багато  задумів, планів, мрій та сподівань, понівечила людські долі. Але темні часи не зменшили світла всередині наших душ. Ми, як ніколи, навчились цінувати свободу, мирні будні, родинне тепло, затишок власних осель, дружбу та кожну мить життя поруч з рідними та близькими. Незважаючи на війну, серця українців сповнені віри у добро, любові та щирості, душевного тепла та надії. Нехай прийдешній 2023 рік виправдає усі наші сподівання, щедро обдарує нас міцним здоров’ям, безумовним щастям та успішними здобутками, принесе довгоочікуваний мир і спокій! Щоб у Новому році в кожній оселі панували достаток, взаєморозуміння, любов, благополуччя, добробут і злагода! Нехай Бог оберігає воїнів, які щодня виборюють незалежність та територіальну цілісність України, та кожного, хто своєю працею забезпечує її стійкість та незламність. У Новорічну ніч ми, українці будемо єдині у своїх найзаповітніших бажаннях – здобуття якнайшвидшої Перемоги над ворогом і блаженного мирного життя на нашій рідній землі! Нехай вони неодмінно здійсняться!

З Новим роком! Зі світлими надіями на щасливе майбутнє!

Все буде Україна!