Благодійна акція «Бібліотека українського воїна»

Дата: 26.01.2023 11:38

Благодійна акція «Бібліотека українського воїна»

За ініціативи Міністерства культури України з 2014 року в Україні проводиться акція «Бібліотека українського воїна», мета якої полягає у підтримці бойового духу, патріотизму українських військових, морально-психологічному забезпеченню бойової та мобілізаційної готовності, можливості для самоосвіти та змістовного дозвілля.

Читання − один із факторів формування й розвитку особистості. Науковими дослідженнями доведено, що процес читання розширює коло пізнавальних інтересів, сприяє всебічному розвитку і обізнаності читача у різноманітній тематиці. Тому популяризація читання у Збройних Силах України допоможе формуванню високодуховності та моральності українського воїна.

Звертаємось до усіх користувачів бібліотек, приватних підприємців, представників громадськості й усіх небайдужих громадян долучитись до благодійної акції на підтримку збору книжок української та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярних видань з історії України та її культури задля підтримки морально-психологічного стану наших воїнів.

Збір книг проводиться у сільських бібліотеках територіальної громади.

У ході проведеної акції зібрані книги будуть передані до військових частин Збройних Сил України.

Сподіваємося, що кожен з вас, у міру своїх можливостей, зробить свій маленький внесок у ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ!

Щиро дякуємо за розуміння і допомогу ЗСУ!

Акція реалізовується на громадських засадах та на постійній основі.

Нет описания фото.Нет описания фото.