ОГОЛОШЕННЯ про проведення загальних зборів жителів Михайлівецького старостинського округу

Дата: 23.03.2023 10:33

25 березня 2023 року о 11.00 годині в приміщенні будинку культури-філії с. Михайлівці Центрального будинку культури                            с. Кузьмин Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області по вул. Центральна, 2Б відбудуться загальні збори жителів Михайлівецького старостинського округу Щиборівської сільської ради  Хмельницького району Хмельницької області.

Відповідно до розпорядження сільського голови  від 20 березня 2023 року № 40/2023-р «Про проведення загальних зборів громадян в населених пунктах Михайлівецького старостинського округу Щиборівської сільської ради» буде розглянуто наступні питання:

1.1. Звіт сільського голови Щиборівської сільської ради  Хмельницького району Хмельницької області про діяльність сільської ради у 2021-2022 році (Іван БОЛЮХ).

1.2. Про діяльність комунального підприємства «Водограй-2017» за 2021-2022 роки (Леонід ДРАГОЧИНСЬКИЙ).

1.3. Про роботу закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти с. Михайлівці за 2021-2022 роки (Ольга БАРАНЕЦЬКА).

1.4. Про розгляд земельних питань (Олександр ШУЛЯК).

На загальні збори запрошуються депутати сільської ради, керівники установ, агроформувань, представники відділу поліцейської діяльності  № 2 Хмельницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області.

З повагою виконавчий комітет Щиборівської сільської ради.