«Про затвердження типових положень про молодіжні ради»

Дата: 22.02.2023 11:29

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 №1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні ради» та з метою забезпечення відкритого, прозорого і публічного формування Молодіжної ради при Щиборівській сільській раді ОГОЛОШУЄ про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Молодіжної ради при Щиборівській сільській раді.

З детальною інформацією щодо участі у формуванні ініціативної групи можна ознайомитись у відділі освіти, культури, молоді та спорту Щиборівської сільської ради. Контактна особа – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Щиборівської сільської ради Ольга Вікторівна Баранецька, 9-37-01, 9-37-43.