Дата: 23.02.2023 16:16

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ

ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ

МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ ЩИБОРІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

Щиборівська сільська рада повідомляє, що 07 березня 2023 року о 15 годині приміщенні адмінбудинку сільської ради за адресою: с. Щиборівка, вул. Центральна, 12, відбудуться установчі збори молодіжної ради при Щиборівській сільській раді.

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

− представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території Щиборівської сільської ради (за згодою);

− представниками закладів освіти, учнівських або студентських самоврядувань;

− жителями Щиборівської громади, які делегуються до складу Молодіжної ради в порядку, визначеному Положенням.

Склад Молодіжної ради буде сформовано на установчих зборах шляхом голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

Для участі в установчих зборах:

• жителям Щиборівської сільської ради необхідно подати заяву з особистим підписом. До заяви додати: біографічну довідка із зазначенням прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи та інших даних, які заявник бажає повідомити; бланк підписів 10 молодих жителів громади (14-35 років) з вказаними, дійсними номерами телефонів, для підтвердження голосу (додається); копію паспорта громадянина України/свідоцтва про народження.

Підставами для відмови в участі в установчих зборах є:

− невідповідність документів, поданих заявником, згідно з вимогами Положення про молодіжну раду при Щиборівській сільській раді;

− неусунення заявником невідповідності поданих документів  вимогам, встановленим Положенням про молодіжну раду при Щиборівській сільській раді у визначений термін;

− недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;

− відмова заявника від участі в установчих  зборах шляхом надсилання ініціативній групі офіційного листа;

Документи приймаються з 23 лютого 2023 року до 03 березня 2023 року включно щоденно з 08 до 17 години в паперовому вигляді за адресою: с. Щиборівка, вул. Центральна, 12 (відділ освіти, культури, молоді та спорту Щиборівської сільської ради, ІІ поверх).

Відповідальні особи:

Сімчук Олеся Василівна – головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Щиборівської сільської ради, секретар ініціативної групи.