Дата: 03.05.2023 21:24

Хмельницька обласна рада в електронній торговій системі України проводить на аукціоні продаж об’єкта малої приватизації - Нежитлова будівля, контора та гараж на 3 місця, загальна площа 186,9 кв.м та майно невід’ємне від об’єкта: асфальтний майданчик - 1100 кв.м, благоустрій - 70 кв.м, розвантажувальна естакада - 3000 кв.м, вага PC - ЗО.

Об’єкт розташований за адресою: Хмельницький район, с. Щиборівка, вул. Залізнична, 18 та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники». Стартова ціна об’єкта - 769773,0 грн.

Дата проведення першого аукціону: 12 травня 2023 року

Характеристика об’єкта приватизації та умови аукціону зазначені в інформаційних повідомленнях, що розміщенні на веб-сайті обласної ради в розділі «Приватизація» за посиланням: https://km-oblrada.gov.ua/povidomlennya- pro-prodazh-na-aukcioni/ та в електронній торговій системі України.