ПАМ’ЯТАЄМО…

Дата: 22.06.2023 14:21

Щорічно 22 червня, у день несподіваного німецького нападу в 1941 році, вшановуємо пам’ять жертв найкровопролитнішої в історії війни − Другої світової. Вона увірвалася в юність наших дідів і прадідів, зламавши назавжди їхні долі, у кожну українську оселю, очорнивши нашу квітучу землю, забравши життя мільйонів українців. Сьогодні схиляємо голови у скорботній хвилині мовчання як данині пам’яті тим, хто боронив рідну землю від лютого нападника. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про усіх, хто день за днем наближав Перемогу. Бо хто пам’ятає минуле, той вартий найкращого майбутнього, яке через 82 роки нам знову доводиться відвойовувати… На жаль, і сьогодні в нашій країні тривають бойові дії, гинуть люди, руйнуються міста. Наші мужні захисники, як і багато років тому їхні діди й батьки, виборюють свободу рідної землі. І вони мужньо захищають незалежність держави і наближають Перемогу!

Возможно, это изображение текст