У понеділок розпорядженням сільського голови на території Щиборівської сільської ради оголошено День жалоби.

Дата: 24.06.2023 10:14

Шановні жителі громади!

Звертаємося до усіх з  величезним проханням у понеділок о 10:00    годині живим коридором вздовж автошляху м. Красилів – с. Щиборівка гідно зустріти нашого Героя-земляка Гончара Олександра Олександровича, жителя с. Щиборівка, провести до домівки, де проживав Захисник, віддати останню шану,  вшанувати світлу пам’ять та безцінний подвиг Олександра, який віддав власне життя за наш мир і спокій, за світле та незалежне майбутнє нашої держави.

Далі траурний кортеж рухатиметься до м. Красилів, де у Свято-Троїцькому храмі відбудеться панахида за загиблим, на площу Незалежності, де пройде прощання з Воїном. Поховають Героя на кладовищі м. Красилів.

Вічна шана Герою! Вічна память і слава!Фото без опису