Подяка та посвідчення до нагрудного знаку «День Незалежності України 2023»

Дата: 01.09.2023 14:01

Фото без опису

З нагоди Дня Незалежності України Подяку та посвідчення до нагрудного знаку «День Незалежності України 2023» голови Хмельницької обласної ради Віолети ЛАБАЗЮК вручено секретарю Щиборівської сільської ради Руслану БИРДІНУ, за самовіддане служіння українському народові, активну громадську позицію в умовах воєнного стану, вагомий внесок у наближення Перемоги, участь у національному відродженні України, утвердження її незалежності, патріотизм та з нагоди Дня Незалежності України.

Від імені голови Хмельницької обласної ради, радник голови Тетяна ОБРАЗЦОВА привітала працівників Щиборівської сільської ради з найвеличнішим державним святом – Днем Незалежності України.  Побажала, аби цей день додав усім нам згуртованості та впевненості у нашій перемозі над ворогом, окрилив на нові звершення в ім’я утвердження української держави, приніс добробут, мир та злагоду у кожну родину.