Хмельницька окружна прокуратура домоглась повернення у державну власність земельної ділянки ботанічного заказника місцевого значення «Гайдучино» вартістю 4459 тис грн

Дата: 11.10.2023 16:39

За результатами розгляду позову Хмельницької окружної прокуратури 29.09.2023 Красилівським районним судом Хмельницької області прийнято рішення про визнання недійсним рішення однієї із сільських рад колишнього Красилівського району в частині надання у власність місцевому мешканцю земельної ділянки площею 0,5594 га вартістю 4459,541 тис грн, що належить до земель лісогосподарського призначення та є охоронною зонною ботанічного заказника місцевого значення «Гайдучино» та зобов’язати останнього повернути земельну ділянку державі в особі Хмельницької ОВА.

23.11.2020 рішенням вищезгаданої сільської ради Красилівського району затверджено технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надано у власність місцевого мешканця земельну ділянку загальною площею 1,9585 га для ведення особистого селянського господарства до складу якої увійшла земельна ділянка площею 0,5594 га вартістю 4459,541 тис грн, що належить до земель лісогосподарського призначення та є охоронною зонною ботанічного заказника місцевого значення «Гайдучино».

Реагуючи на дані порушення Хмельницька окружна прокуратура звернулись до суду з позовом.

Рішенням Красилівського районного суду Хмельницької позовні вимоги прокуратури задоволено у повному обсязі.

Перший заступник керівника

Хмельницької окружної прокуратури                                 Олег НАМИСТЮК