З Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування

Дата: 15.03.2024 10:16

Фото без опису

Щорічно у третю неділю березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Повсякденна праця житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення починається у той час, коли більшість жителів громади ще не прокинулась.

Шановні працівники, ви створююте належні умови проживання та побуту населення. Ваша робота – це тепло і затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, стабільне функціонування громадського транспорту, доступні та доброякісні побутові послуги. Незважаючи на деякі труднощі, комунальна галузь громади працює, забезпечуючи належний рівень обслуговування мешканців.

Зичу вам міцного здоров’я, наснаги, злагоди у сім’ях, успіхів у виконанні професійних завдань, добробуту, благополуччя, мирного неба над головою.

Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

виконавчий комітет Щиборівської сільської ради