Дата: 10.04.2024 08:46

Щиборівська сільська рада Хмельницького району Хмельницької області відповідно до вимог статті 264 КАС України, повідомляє про  відкриття Сьомим апеляційним адміністративним судом апеляційного провадження  у  справі   № 560/18111/23  про визнання протиправним  та ничинним рішення  позачергової двадцять восьмої сесії Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області восьмого скликання від 27.06.2023 №1 "Про внесення змін до рішення сільської ради від 27.04.2022 №2 "Про встановлення на території Щиборівської сільської ради місцевих податків і зборів" в частині встановлення ставок  земельного податку на земельні ділянки водного фонду по коду цільового призначення 10.07 «для рибогосподарських потреб».