Дата: від до Скинути

У літній період на автодорогах Хмельничинни діє обмеження руху для великогабаритного транспорту

Повідомляємо, що відповідно до розпорядження голови Хмельницької облдержадміністрації від 20.05.2021 року №512/2021-р «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування в області» в межах області діє сезонне обмеження руху для великовагових транспортних засобів.  Так, з метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг від руйнування великоваговими транспортними засобами у період спекотної погоди, обмежується проїзд територією Хмельницької області великовагового автомобільного транспорту загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн у денний час доби з 10.00 до 22.00 у разі підвищення температури повітря понад +28ºС.

10:33 19.07.2021

ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ!