ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Дозвольте висловити щиру подяку та глибоку вдячність кожному за згуртованість, плідну співпрацю, активну громадську позицію у надзвичайно важкий для України час, ескалації ворожих сил на території нашої держави та ведення ними нищівних атак. Кожен з вас, долучившись до національного спротиву російській окупації, здійснюючи неоціненну підтримку Збройним Силам України та внутрішньо переміщеним особам, на крок наближає нас до перемоги!

09:45 08.04.2022

Як отримати компенсацію за комунальні послуги територіальним громадам, які надали безкоштовний прихисток переселенцям

Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов надання компенсації місцевим бюджетам на оплату комунальних послуг, що надаються під час розміщення тимчасово переміщених осіб, у період воєнного стану» від 11.03.2022 р. № 261 територіальним громадам надано можливість отримати компенсацію за оплату комунальних послуг у будівлях і приміщеннях, де розміщені вимушені переселенці на безоплатній основі.

14:49 06.04.2022

Лептоспіроз: у чому небезпека та як запобігти захворюванню

У Хмельницькій області протягом 2021 року на лептоспіроз захворіли 4 особи, на щастя, без летальних наслідків. Під час епідрозслідування випадків захворювання встановлено: причиною інфікування 2 громадян могли стати гризуни в домогосподарствах, у 2 інших – ловля та розробка риби поблизу водойм. За 3 місяці 2022 року, станом на 31 березня, зафіксовано уже 3 випадки лептоспірозу, усі — серед внутрішньо переміщених осіб.

11:26 06.04.2022

Як отримати відшкодування комунальних послуг, якщо ви безкоштовно поселили у себе переселенців

З 1 квітня реєструєте своє житло на сайті «Прихисток» або у в уповноваженої особи * заповнюєте заявку, додаючи копії своїх документів та документів на житло; до 5 числа кожного місяця подаєте інформацію про кількість переселенців та термін їх проживання. Бланк заяви: https://cutt.ly/LDYm3LV до 20 числа кожного місяця отримуєте кошти.

09:02 31.03.2022