Дата: від до Скинути

Стартував щорічний конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав» на тему «Моє майбутнє в мирній Україні». Організатор конкурсу — Координаційний центр з надання правової допомоги.

09:04 10.05.2022

8 травня відбулося покладання квітів до пам’ятників у Щиборівській територіальній громаді з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни і нацистської тиранії.  …Безліч втрачених життів, закатованих душ і скалічених доль. Вічна шана всім, хто сміло, без вагань, ціною власного життя протистояв нацизму! Вічна пам’ять усім загиблим під час Другої світової війни! Подвиг українського народу та його внесок у перемогу антигітлерівської коаліції є неоціненним.  Свято віримо, що знову буде мир! Ми подолаємо зло, яке заполонило нашу рідну Україну, не підведемо наших предків, які боролися за світле майбутнє нашої Батьківщини! Все буде Україна!

20:53 09.05.2022

Дорогі Матері, прийміть найщиріші  вітання з Днем Матері!

Дорогі Матері, прийміть найщиріші  вітання з Днем Матері!  Найдобріші, найкращі матусі рідненькі! В цей день ми вклоняємось дуже низенько. За сонечко ясне, за серце прекрасне, За те, що добром зігріваєте нас, За те, що в щасливу і скрутну хвилину Ми можемо всі прихилитись до вас. Хай вас обминають невдачі та грози, Нехай лиш від сміху з'являються сльози, Міцного здоров’я з роси і води, Бадьорість та настрій хай будуть завжди! …Людям для щастя багато не треба – Сімейного затишку й мирного неба! Нехай Матінка Божа оберігає кожну дитину, кожного Воїна-доньку та Воїна-сина, кожну Матусю і кожну людину!  Дякуємо Вам, рідненькі, за життя, за чудове дитинство та прекрасне майбутнє! Низький уклін Вам, Матері Героїв України! Все буде Україна!

14:54 08.05.2022

ТОП-10 актуальних вакансій Хмельниччини

Шукаєте роботу? Хмельницька обласна служба зайнятості зібрала для вас кращі пропозиції роботи від працедавців Хмельниччини. Щодня у базі даних оновлюється перелік вакансій, а кожен безробітний може розмістити своє резюме на сайті Державної служби зайнятості.

08:18 29.04.2022

ЧОРНОБИЛЬСЬКА ТРАГЕДІЯ

Весна в розмаї. Двадцять шосте квітня. Тривожна ніч. Здригнулася земля. Невинно  вишні  чарували цвітом, А вибух все навколо спопеляв. Дзвінок в пожежній. Швидко мчать машини. В четвертім вибух і прорвало дах. Відважні хлопці мужньо, безупинно У пекло йшли, забувши біль і страх. Вогненний стовп у небі - гриб кривавий. Смертельні хмари сколихнули світ. Вкриває дим будинки, сквери, трави. Біда навколо... То горить графіт. Смертельні ізотопи в хмарах диму Розносить вітер на поля, міста. Уран і стронцій (ізотоп незримий), Посіють на усій планеті жах. Вогонь потрібно погасити прудко, Бо поруч три реактори стоять. Водневий вибух може бути швидко. У Прип’яті прокинулись, не сплять. Прийшли на допомогу всі охочі, Не відчуваючи, не знаючи біди. Вогонь гасили довго: дні і ночі. На все життя залишились сліди. До лиха не були вони готові: Студенти, водії  та шахтарі, Робітники і льотчики, й військові, Медсестри, санітари, лікарі. Лопатами граніт радіаційний Скидали хлопці... Мужній наш солдат! Німий потенціал інформаційний, Бо в Києві - колони і парад. Ще довго полум’я в Чорнобилі гасили. Мов бомба атомна зірвалась в мирні дні. Забрав Чорнобиль і здоров’я, й сили, І наслідки трагедії сумні...

16:23 26.04.2022