Щирі вітання з величним державним святом - 25-ю річницею Конституції України!

Дата: 28.06.2021 09:02

Щирі вітання з величним державним святом - 25-ю річницею Конституції України!

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України. Вона утверджує пріоритетні цінності нашого народу – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надає кожному громадянину свободу слова та віросповідання. Тому обов’язок кожного з нас – щиро поважати наш Основний Закон, а також вміло та відповідально користуватися своїми правами, не порушуючи прав інших.
Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина.
Єдності нам усім, злагоди та миру, наснаги та віри у світле майбутнє України!
З нагоди знаменної дати, ухвалення Конституції незалежної України, на території громади проведено ряд тематичних заходів, мета яких - розширення знань жителів про найголовніший Закон України, посилення національно-патріотичного виховання!!!