7,99 грн за кубометр: Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» у липні не здорожчає

Дата: 29.06.2021 14:55

7,99 грн за кубометр: Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» у липні не здорожчає7,99 грн за кубометр: Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» у липні не здорожчає

Попри стрімке здорожчання блакитного палива в Україні та Європі, «Хмельницькгаз Збут» і надалі пропонує сплачувати за енергоресурс рівними частинами протягом року за ціною 7,99 грн за кубометр.

«Наявні та потенційні підписники тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» можуть не хвилюватися. Несприятлива кон'юнктура ринку не вплине на ціну газу в рамках нової пропозиції. Втім, аби сплачувати менше, слід поквапитися із переходом, адже щомісячний платіж розраховується за такою формулою: річний об’єм спожитого газу клієнтом множиться на фіксовану на рік ціну (7,99 грн кубометр) та ділиться на кількість місяців, що залишились до кінця дії тарифу», – говорить директор ТОВ «Хмельницькгаз Збут» Андрій Левицький.

Варто зауважити, що зміна газового тарифу жодним чином не вплине на призначення державної допомоги клієнтам компанії.

У травні нинішнього року правила призначення субсидій були змінені. Відтепер грошову держдопомогу на оплату комірного будуть виплачувати виключно у готівковій формі.

Розмір субсидії розраховується за соціальними нормативами  один раз на рік, а отримуватимуть її українці за встановленим графіком, незалежно від обраного газового тарифу.

Дізнатися більше про "Твій газ Рівномірний платіж" та знайти калькулятор для обчислення суми щомісячного платежу, можна тут: https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua

Споживачі можуть перейти на тариф у зручний для себе спосіб:

у відділеннях «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» або Клієнтських просторах 104.ua;

замовивши дзвінок менеджерів на сайті «ТВІЙ ГАЗЗБУТ»;

за допомогою телефонів: (0382)-686-504 або (067)-01-14-104;

через Viber-bot 7104ua.

Нагадаємо, підключити тариф «Твій газ Рівномірний платіж» можна до 31 серпня нинішнього року. Наразі вигідну пропозицію, що може зменшити зимові платежі за блакитне паливо до 40%, вже обрали понад 1200 жителів Хмельниччини.