Щира Подяка!!!

Дата: 29.11.2021 16:52

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив керівник ТОВ «Житниця Поділля» Володимир ТУРЧИНЕЦЬ, котрий надав нашій громаді благодійну допомогу ? екскаватора для прокладенням труби водогону довжиною 350 метрів в селі Михайлівці. А керівник агрокластера «Антоніни» Олександр РОЗІЗНАНИЙ, надав допомогу у придбанні металепластикових труб щодо забезпечення вищевказаних робіт.

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за розвиток об’єднаних громад. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців. Щиро вдячні за цю безкорисну допомогу нашій громаді. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на життєвому шляху. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки Щиборівської громади.