31січня у Радісненській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся захід вшанування пам'яті нашого земляка, колишнього випускника, захисника України Віктора Садовця.

Дата: 31.01.2022 17:58

У 2014-му Віктор Анатолійович пішов на фронт добровольцем. Ніс службу в 30-ій механізованій бригаді. 31 січня 2015 року зник безвісти на Луганщині під час проведення антитерористичної операції. Згодом особу зниклого було встановлено, тіло ідентифіковано за результатом експертизи ДНК. Поховано на Алеї Героїв у Дніпрі. 22 травня 2015 року перепоховано у рідному селі Мовчанах. 22 вересня  2015 року  Указом Президента України героя посмертно нагороджено орденом «За мужність ІІІ ступеня».

На заході були присутні сільський голова Іван Болюх, пкеруючий справами виконавчого комітету Щиборівської сільської ради Наталія Гуменюк, адміністрація та учні Радісненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Присутні вшанували пам'ять хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошкі.

Честь і слава, вічна пам'ять Герою!