Герої не вмирають – вони вічно живуть у наших серцях!

Дата: 08.02.2022 16:47

В історії Радісненської ЗОШ І-ІІІ ступенів є дві трагічних памятних дати. Перша – це 31 січня, коли вшановуємо пам’ять загиблого у зоні проведення АТО колишнього випускника школи, добровольця Віктора Садовця. Друга – 07 лютого.

Саме в цей день 2016 року у військовому госпіталі міста Сєвєродонецька перестало битися серце нашого односельця Олександра Кшевіцького. Веселий, активний, життєрадісний, товариський, він навіть і не міг уявити, яке випробування на мужність чекало попереду.

У квітні 2015 року був призваний до війська. Старшим солдатом проходив службу у 24-ій механізованій бригаді. Під час виконання службового обовязку неподалік села Трьохізбенка на Луганщині отримав смертельне поранення. Лікарям не вдалося врятувати життя юнака.

Імена славних захисників Віктора Садовця та Олександра Кшевіцького внесені до «Книги Памяті полеглих за Україну».

На заході з нагоди вшанування памяті загиблого героя були присутні сільський голова Іван Болюх, керуючий справами виконавчого комітету сільської ради Наталія Гуменюк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Баранецька, адміністрація, працівники й учні Радісненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, МАМА загиблого воїна.

Присутні вшанували пам’ять Героя хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.

Герої не вмирають – вони вічно живуть у наших серцях!