Сьогодні 10 лютого відбулася тринадцята (позачергова) сесія Щиборівської сільської ради VIII скликання.

Дата: 10.02.2022 17:00

На засіданні було розглянуто заплановані питання порядку денного, які депутати попередньо детально опрацювали на засіданні постійних комісій. До ряду питань ввійшло..

Про звіт сільського голови про роботу Щиборівської сільської ради та її виконавчого комітету за 2021 рік

Про виконання  сільського бюджету Щиборівської сільської  ради за 2021 рік

Про внесення змін до рішення «Про сільський бюджет на 2022 рік»

Про затвердження Програми «Організація харчування дітей у закладах освіти Щиборівської               сільської ради на 2022-2024 роки»

Про внесення змін до рішення сесії №4 від 25 лютого 2021 року «Про затвердження Програми цивільного захисту населення і території від надзвичайних  ситуацій техногенного, природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Щиборівської сільської ради на 2021 – 2025 роки»

Про організацію громадських робіт по Щиборівській сільській раді на 2022 рік

Про утворення комісії з безоплатного приймання-передачі майна

Про передачу водогонів сіл Михайлівці, Мотрунки, Сушки на баланс

комунального підприємства «Водограй-2017»

Про затвердження розпорядження сільського голов

Про матеріальну допомогу

Про затвердження документації із землеустрою громадянам на територіїЩиборівської сільської ради.

Про надання дозволів на виготовлення документації із землеустрою громадянам на території Щиборівської сільської ради.

Про затвердження документації із землеустрою юридичним особам на території Щиборівської сільської ради.

Про надання дозволів на виготовлення документації із землеустрою юридичним особам на території Щиборівської сільської ради.

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою СК «Кузьминський» на території Щиборівської сільської ради.

Про внесення змін та доповнень до рішень сесії Щиборівської сільської ради

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, що до відведення земельних ділянок КП "Водограй 2017"

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації ТОВ "Агрокрай"

Про надання дозволу на виготовлення проектно- кошторисної документації на реконструкцію частини нежитлового приміщення під ЦНАП в селі Кузьмин»